Новости Чернигова и области 02.07.2016 в 15:23


Ф’юрі пирожиться


9 липня мав би був відбутися боксерський бій-реванш Володимира Кличка та британця Тайсона Ф’юрі. Того Ф’юрі, котрий кілька місяців тому брутально відняв у Володимира всі його чемпіонські пояси. Однак через травму Ф’юрі такий очікуваний бій переноситься. Організатори прогнозують: реванш відбудеться у жовтні. Сам Кличко з того приводу не переймається. Каже: ну, нехай Ф’юрі ще трохи походить у чемпіонах, бо скоро, мовляв, чемпіонські пояси все одно доведеться повернути…

Тим часом Тайсон Ф’юрі продовжує тренуватися, не зважаючи на травму. А в перепочинках по-філософському розмірковує про бокс, про Кличка, і все те широко коментує для світової преси.

«Кличко вже розміняв п’ятий десяток! Він по суті тепер справжній дідуган, – театрально піднімає Ф’юрі розпростерті руки перед відеокамерами. – При цьому Володимир – жива ікона боксу, і мені насправді буде навіть трохи ніяково відправити цього легендарного боксера на пенсію. Він, звичайно ж, буде в Залі світової боксерської слави!»

s41888091.jpg А ще Ф’юрі замовив своєму візаві подарунок. В інтернет-магазині. Обіцяє: тільки-но Володимир Кличко прилетить до Манчестера – подарує йому на відкритому тренуванні вишиванку «Героям слава!». Мовляв, назва вишиванки буде надзвичайно слушною для врочистих проводів Володимира на пенсію.

«Він 10 років бив у рингу всіх і вся, він – справжній герой! І коли я його нокаутую, то скажу йому його рідною українською мовою: «Героям слава»! Я вже кілька тижнів учу цю милозвучну фразу. Це будуть свого роду мої вибачення перед мільйонами українців, для яких Володимир – абсолютний кумир. Це будуть мої вибачення за те, що змушений буду поставити масну крапку у книжці під назвою «Чемпіонська ера Кличків».

Отака бравада надміру зарозумілого британця.
Нехай собі пирожиться.
І те, що милозвучну українську фразу вивчає -- добре робить. До неї іще б не завадило завчити нашу приказку «Не кажи «гоп», доки не переїхав Чоп». Хто кого відправить на пенсію, хто над ким схилятиметься після нокауту із закликом «Героям слава!» і хто кому «айм соррі» казатиме, – то ми ще побачимо!

А тим часом хай хвальковитий Ф’юрі трохи поносить нашу вишиванку. Бо то таки сакральний одяг. Помічний. Із замовляннями вишитий. Бувало, що й чваньків та зарозумілих до тями навертав. Не все ж кличківською кулацюгою їм їхню пиху збивати.

Леонід Ісаченко, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Читайте больше на http://chernigovinfo.cinfoo.com/news-18579.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0