Новости Чернигова и области 02.07.2016 в 15:23


На Трухановому острові


На пішоходному мосту пропонували стрибки з моста. Бажаючих було небагато. Більше роззяв. За мостом я опинився на Трухановому острові, там гриміла музика, і в кафе просто неба розімлілі від спеки відвідувачі пили охолоджений чай, колу, хлібний квас, їли морозиво. Горобці нахабно сідали на краю стола і зазирали їм у роти. Оси падали у плящанки з напоями. Навколо снували напівголі пляжники. Я подивився на пофарбовану в кольори українського прапора радянську скульптуру дівчини з заплічником і пішов до затоки.

s76813157.jpgЗа затокою в глибину острова йшла асфальтова дорога. Проїжджали автомобілі, мотоцикли, велосипеди. Я звернув праворуч, побрів лісовим путівцем і наткнувся на нудистський пляж. Біля річки дрімав голий чоловік, від довгого лежання на сонці схожий на вареного рака. Я пройшов уздовж річки і зупинився на мокрому піску. Пахло мулом. Цвіли жовті лілії, і повз мене пропливали байдарки. Я роздягнувся і зайшов у воду. Вода була прохолодною.

Недалеко від мене, за кущами, зупинилися чоловік і жінка. Жінка роздягнулася і гола зайшла у воду, а чоловік голосно розмовляв по телефону. З розмови та їхньої поведінки я здогадався, що він – директор школи, а вона – вчителька і його коханка.

Я заплив за лілії і ліг на спину. Наді мною літали великі бабки. Важко скидалася риба. Я гойдався на воді і дивився у затягнуте молочними хмарами небо. До мого тіла доторкалися маленькі рибки. На Трухановому острові я відчув нарешті, що всі мої проблеми кудись зникають. Мені стало легко від того, що я лежу у воді, гойдаюсь на хвилях і ні про що не думаю. Але мій спокій зруйнував рев моторного човна.

Я підняв голову. Недалеко від мене впав чоловік з водних лиж. Велика хвиля накотилась на мене, я ковтнув води і захлинувся. Чоловік довго ставав на лижі. Човен шарпнувся, нятягнув мотузку, і він знову впав у воду. Певно, був напідпитку і не міг змиритися, що заплатив гроші і не може покататись на лижах. Після п’ятого падіння лижника я доплив до берега і чекав, коли моторний човен попливе далі. Але чоловік був упертий.

Гола жінка теж вилізла з річки і невдоволено дивилася на моторний човен і чоловіка з лижами, що бовтавсь у воді. Директор школи продовжував розмовляти по телефону. Чоловік у воді знову став на лижі, моторний човен знову зірвався з місця, і він знову впав у воду. Велосипедист у кущах фотографував голу жінку й директора школи, що продовжував розмовляти по телефону. Я нятягнув джинси, взув мокасини і пішов геть з Труханового острова.

Володимир Даниленко

Читайте больше на http://chernigovinfo.cinfoo.com/news-18581.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0