Новости Чернигова и области 04.07.2016 в 20:52


Територія активної молоді вирувала в Чернігові


2 липня 2016 року у Чернігові закінчило роботу Молодіжне наметове містечко «ТАМ – територія активної молоді», яке діяло протягом трьох днів де зібралася творча, патріотична, прогресивна молодь з 22 районів та міст області.
Захід організовано Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій, а також з регіональним представництвом Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка».

Програма заходу була доволі насиченою і кожен з учасників табору зміг проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях, а саме: у концертній програмі, змаганнях на «Драконах», у презентації творчої майстерні, у спортивно-змагальній програмі, військово-спортивній грі «Ажіотаж», молодіжній «Мафії» та молодіжному квесті, а також у роботі Арт-майданчика, фестивалю фарб та молодіжному музичному фестивалі Music Live Award.

До табору приїхали представники майже всіх районів та міст області, долучилися до заходу також учасники АТО, творча й активна молодь Чернігівщини. До організації території активної молоді приєдналася і Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка».

Відкриття ТАМу розпочалось з патріотичного флеш-мобу – по Десні на драгонботах спустили 33-метровий прапор України, який здійснив свій шлях по річці до молодіжного табору.

На урочистому відкритті молодь вітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

– Сьогодні ми бачимо тут нашу надію, молодь, яка побудує сильну, незалежну, самостійну державу. Тому я бажаю вам міцного здоров’я, нових друзів та гарного відпочинку, – з такими побажаннями звернувся до учасників Леонід Сахневич.

– Використовуйте кожну хвилину своєї молодості для того, щоб робити гарні справи, щоб відчути справжнє життя. А позитивна енергія ТАМу нехай передається красуні Десні, від якої допливе і до Дніпра, і до Чорного моря. І покаже всім нашу справжню українську силу та вдачу, – привітала учасників Наталія Романова.

До вітального слова приєдналися також завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Чернігівській області Альберт Черешко та член делегації Бахмацького району, тренер-викладач Бахмацької ДЮСШ відділу освіти (Батуринська філія) Арсен Журавель.

Протягом трьох днів на учасників молодіжного форуму чекала насичена і цікава програма: концерти, презентації творчої майстерні та команд КВК, молодіжна гра «Мафія», різноманітні квести, музичний фестиваль, фестиваль фарб та інші можливості для активного спілкування.

Важливою складовою ТАМу були локації військово-патріотичного та спортивного спрямування. Динамічний відпочинок включатиме також щорічний Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

У форматі проведення ТАМу працювало й «Містечко майстрів» за участю майстрів Чернігівщини, де було представлено вироби декоративно-прикладного мистецтва та сувенірну продукцію Сіверщини. А театралізована фольклорна програма «Купальське дійство за участю Академічного Чернігівського народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур) справило незабутнє враження.

Учасники ТАМу активно попрацювали та провели час із користю, знайшли нових друзів та отримали масу нових вражень.

Після закінчення заходу «ТАМ – територія активної молоді» набуде розповсюдження у своїх географічних межах оскільки його учасники будуть втілювати молодіжні проекти в районах та містах.

s87317981.jpgs48378372.jpg

s98598224.jpgs18752693.jpg

s32583834.jpgs63439215.jpg

s32954570.jpgs01148420.jpg

s45492713.jpgs80570317.jpg

s23677509.jpgs38597558.jpg

s55643364.jpgs57239073.jpg

s56738020.jpgs70453480.jpg


фото: Микола Дульцев
за інф. Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Читайте больше на http://chernigovinfo.cinfoo.com/news-18639.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0